reCOVery-LV

Projekta “reCOVery-LV” pirmie rezultāti tiek pārbaudīti praksē

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) eksperti Latvijas Universitātes (LU) pētniecības projektā "Ekonomiskais, politiskais un juridiskais ietvars Latvijas tautsaimniecības potenciāla saglabāšanai un konkurētspējas pieauguma veicināšanai pēc pandēmijas izraisītas krīzes (reCOVery-LV)" sasnieguši pirmos rezultātus radot rīkus iedzīvotāju datorprasmju attīstīšanai un uzņēmumu digitalizācijai.

Lasīt vairāk...

Aicinām pievienoties diskusijai par digitalizācijas iespējām izglītībā un uzņēmējdarbībā!

2020. gada 26.augustā notiks valsts pētījumu programmu reCOVery-LV un INTERFRAME-LV Latvijas reģionu forums par digitalizāciju izglītībā un uzņēmējdarbībā. Forums notiks Zoom platformā no plkst. 12.30 līdz 14.45 un to vadīs doktorante un pētniecē Ligita Āzena.

Lasīt vairāk...

Profesore Inna Šteinbuka iepazīstinās ministrus un ekspertus ar reCOVery-LV projektu

28.08.2020. prof. Inna Šteinbuka piedalīsies Ekonomistu apvienības 2010 konferencē “Eiropas Savienības sniegtās iespējas Latvijas ekonomikas atjaunošanai un attīstībai”. Konferencē piedalīsies ministri, Eiropas Parlamenta un Saeimas deputāti, Latvijas Bankas prezidents un citi eksperti.

Lasīt vairāk...

LZA Eiropas politikas pētījumu institūts pētīs COVID-19 pandēmijas ietekmi uz Latvijas tautsaimniecību

Latvijas Zinātnes padome Valsts pētījumu programmas ietvaros finansēs pētniecības projektu "Ekonomiskais, politiskais un juridiskais ietvars Latvijas tautsaimniecības potenciāla saglabāšanai un konkurētspējas pieauguma veicināšanai pēc pandēmijas izraisītas krīzes (reCOVery-LV)".

Lasīt vairāk...